Fanart Pres Tuvaller, özel Fanart tuval bezinin 3 mm. kalınlığındaki karton üzerine monte edilmesi ile üretilmiştir. Tuval bezi % 100 pamuktur, düzgün ve pürüzsüz dokuludur, akrilik titanyum ile astarlanmıştır ve asit içermez. Ön yüzdeki tuval bezleri arka yüze de çevrilerek yapıştırılmıştır. Böylece tuval bezinin aşınması ve kırışması önlenir. Yağlı ve akrilik boya çalışmaları için uygundur. Ekonomik fiyatları ve taşıma kolaylıkları bu tuvallerin tercih edilmesinin sebebidir. Her tuval kendi özel koruyucu shrink ambalajındadır. Etiket üzerinde eser sahibi ve eser adları yazılabilecek bölümler bulunmaktadır.

Press Tuvaller

Hızlı gözat

30x40 Fanart Press Tuval

12,98 TL

30x40 Fanart Press TuvalFanart tuval bezinin 3 mm. kalınlığındaki karton üzerine monte edilmesi ile üretilmiştir. Tuval bezi 100% pamuktur, düzgün ve pürüzsüz dokuludur, akrilik titanyum ile astarlanmıştır ve asit içermez. Ön yüzdeki tuval bezleri arka yüze de çevrilerek yapıştırılmıştır. Böylece tuval bezinin aşınması ve kırışması önlenir. Yağlı v..

Hızlı gözat

40x60 Press Tuval

17,70 TL

40x60 Press TuvalFanart tuval bezinin 3 mm. kalınlığındaki karton üzerine monte edilmesi ile üretilmiştir. Tuval bezi 100% pamuktur, düzgün ve pürüzsüz dokuludur, akrilik titanyum ile astarlanmıştır ve asit içermez. Ön yüzdeki tuval bezleri arka yüze de çevrilerek yapıştırılmıştır. Böylece tuval bezinin aşınması ve kırışması önlenir. Yağlı ve akril..

Hızlı gözat

50x60 Press Tuval

23,60 TL

50x60 Press TuvalFanart tuval bezinin 3 mm. kalınlığındaki karton üzerine monte edilmesi ile üretilmiştir. Tuval bezi 100% pamuktur, düzgün ve pürüzsüz dokuludur, akrilik titanyum ile astarlanmıştır ve asit içermez. Ön yüzdeki tuval bezleri arka yüze de çevrilerek yapıştırılmıştır. Böylece tuval bezinin aşınması ve kırışması önlenir. Yağlı ve akril..

Hızlı gözat

Fanart 25x35 Fanart Press Tuval

9,44 TL

Fanart 25x35 Fanart Press TuvalFanart tuval bezinin 3 mm. kalınlığındaki karton üzerine monte edilmesi ile üretilmiştir. Tuval bezi 100% pamuktur, düzgün ve pürüzsüz dokuludur, akrilik titanyum ile astarlanmıştır ve asit içermez. ön yüzdeki tuval bezleri arka yüze de çevrilerek yapıştırılmıştır. Böylece tuval bezinin aşınması ve kırışması önlenir. ..

Hızlı gözat

Fanart 35x50 Fanart Press Tuval

14,16 TL

Fanart 35x50 Fanart Press TuvalFanart tuval bezinin 3 mm. kalınlığındaki karton üzerine monte edilmesi ile üretilmiştir. Tuval bezi 100% pamuktur, düzgün ve pürüzsüz dokuludur, akrilik titanyum ile astarlanmıştır ve asit içermez. Ön yüzdeki tuval bezleri arka yüze de çevrilerek yapıştırılmıştır. Böylece tuval bezinin aşınması ve kırışması önlenir. ..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 13*18cm

4,72 TL

Phoenix Pres Tuval 13*18cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir. Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir.Astarlı , 330gr bez..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 18*24cm

5,56 TL

Phoenix Pres Tuval 18*24cm  Pres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez  ..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 25*35 cm

5,89 TL

Phoenix Pres Tuval 25*35 cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 30*40 cm

7,36 TL

Phoenix Pres Tuval 30*40 cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 35*50 cm

10,63 TL

Phoenix Pres Tuval 35*50 cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 40*50 cm

15,55 TL

Phoenix Pres Tuval 40*50 cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 40*60 cm

21,29 TL

Phoenix Pres Tuval 40*60 cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez..

Hızlı gözat

Phoenix Pres Tuval 50*70 cm

28,66 TL

Phoenix Pres Tuval 50*70 cmPres Tualler , gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır.  Normal tuallerin arkası tahtasız, kalın mukavvaya sarılmış şekline Pres Tual denilmektedir.  Taşınabilmekteki kolaylığı ve çerçeve yapmaya gerek kalmadan, çift taraflı bant ile asılabilmesi, Pres tuallerin en büyük özelliğidir. Astarlı , 330gr bez..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)