Turnet

Turnet

Görünüm:
Hızlı gözat

Karin Ahşap Turnet 18 cm

162,80TL

Karin Ahşap Turnet 18 cm Karin Ahşap Turnet 18 cm ahşap ve çelikten üretilmiş son derece dayanıklı bir üründür. Paslanmaz çelik vida mekanizması rahatça dönmesini sağlar. Ters çevrilerek de kullanılabilir. Daha küçük boy seramik ve heykel çalışmaları için uygundur. Heykel ve seramik sanatçılarının masa üzerinde detaylı ve ince çalışmalar yapabilme..

Hızlı gözat

Karin Ahşap Turnet 25 cm

182,30TL

Karin Ahşap Turnet 25 cm Karin Ahşap Turnet 25 cm ahşap ve çelikten üretilmiş son derece dayanıklı bir üründür. Paslanmaz çelik vida mekanizması rahatça dönmesini sağlar. Ters çevrilerek de kullanılabildiği için değişik boyutlardaki heykeller için uygundur. Heykel ve seramik sanatçılarının masa üzerinde detaylı ve ince çalışmalar yapabilmesi için ö..

Hızlı gözat

Karin Ahşap Turnet 30 cm

195,30TL

Karin Ahşap Turnet 30 cm Karin Ahşap Turnet 30 cm ahşap ve çelikten üretilmiş son derece dayanıklı bir üründür. Paslanmaz çelik vida mekanizması rahatça dönmesini sağlar. Ters çevrilerek de kullanılabildiği için değişik boyutlardaki heykeller için uygundur. Heykel ve seramik sanatçılarının masa üzerinde detaylı ve ince çalışmalar yapabilmesi için ö..

Hızlı gözat

Karin Hidrolik Yükseklik Ayarlı Metal Turnet

715,80TL

Karin Hidrolik Yükseklik Ayarlı Metal Turnet..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)