Sıralama seçin
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.

Suluboyalar

Suluboya suda çözülebilen suyla inceltilebilen boyalarla yapılan çalışmalardır. Suluboyanın çekiciliği ve diğer boyalardan ayrılan yanı renklerinin şeffaflığıdır. Suluboyalar toksik madde içermemesinden dolayı da çocuklar için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. 

Suluboya Nasıl Yapılır?

Sulu boya çalışmalarında size uygun suluboya fırçasını seçmeniz elde edeceğiniz neticeyi etkileyecektir. Bu nedenle fırçayı seçerken mümkün olduğu kadar suyu fırça hazenesinde tutabilen özellikte olmasına dikkat etmeniz önerilir. Bunun yanında fırçanın ucunun ince olması detayları çalışırken işinizi kolaylaştıracaktır. Da Vinci markasnın üretimini yaptığı 418 Seri mavi sincap kılı fırçalar en çok tercih edilen suluboya fırçalarıdır. Suluboya yapacağınız kağıtın da çalışmanıza uygun olması gerekmektedir. Suyla çalıştığınız için kullanacağınız kağıtın yüksek gramajlı olması gerekir. Genellikle 300 gr olan kağıtlar kullanılır. Suluboya kağıtı olarak Arches, Hahnemühle, Canson, Clairefountain gibi markaların dokulu, sıcak baskı ve soğuk baskı sulu boya kağıtlarını sitemizde bulabilirsiniz. 

Suluboya Çeşitleri ve Fiyatları

Sitemizde suluboya çeşitli türlerde ve kalitede sizlerin beğenisine sunulmuştur. Taş suluboyalar uzun süreli kullanılabilir. Tüp suluboyalar ise kıvamlı ancak katı halde değildir. İstediğiniz ölçüde palete ekleyerek sulandırıp kullanabilirsiniz. Sitemizde dünyaca ünlü suluboya markaları sizlerin beğenisine sunulmuştur. Schmincke Horadam Suluboya serisi Avrupa'nın en fazla satılan ve beğenilen yüksek pigment kalitesine sahip bir üründür.  Yine Schmincke Akademie Suluboya serisi kaliteden ödün vermeden seçebileceğiniz ekonomik bir tercihtir. St. Petersburg Suluboya olarak bilinen Nevskaya Palitra markalı suluboyalar da çok tercih edilen kaliteli bir üründür. St. Petersbur White Nights serisinin 12'li, 24'lü, 36'lı ve 48'li olmak üzere 4 farklı set çeşiti vardır. Ayrıca bu Schmincke ve St. Petersburg White Nights suluboyaların yedeklerini sitemizde bulabilirsiniz. Bir başka marka da Van Gogh Suluboyalardır. Van Gogh da yine suluboya çalışanların sıklıkla tercih ettiği bir markadır. Ayrıca suluboya kalemlerini de Faber Castell Suluboya Kalem markasıyla sitemizde bulabilirsiniz. Albrecht Dürer serisi en bilindik sulu boya kalemidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.