Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml

Görünüm:
Hızlı gözat

Karin Ebru Başlangıç Seti Küçük

101,30TL

Karin Ebru Başlangıç Seti (Küçük) " Yeni başlayanlar ve çocuklar için idealdir. " 25x35cm plastik tekne. " 50 Gr toz kıvam artırıcı. " 10 Adet 25x35 cm ebru kağıdı. " 6 Adet (30ml) Kolay Ebru Boyası (Yeşil, Mavi, Beyaz, Siyah, Kırmızı, Sarı). " 6 Adet at kılı ebru fırçası ve 2 adet bizden oluşur. " Ebru yapımını anlatan kullanım kılavuzunu s..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 401 Mavi

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 401 MaviÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde u..

Hızlı gözat

Karin Ebru Başlangıç Seti Büyük

171,50TL

Karin Ebru Başlangıç Seti (Büyük) " Yeni başlayanlar ve çocuklar için idealdir. " 35 x 50 cm plastik tekne. " 100 Gr toz kıvam artırıcı. " 20 Adet 35x50 cm ebru kağıdı. " 10Adet (30ml) Kolay Ebru Boyası. " 2 Adet büyük at kılı ebru fırçası ve 2 adet bizden oluşur. " Ebru yapımını anlatan kullanım kılavuzunu setin içinde bulabilirsiniz...

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 101 Beyaz

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 101 BeyazÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde ..

Hızlı gözat

Karin 6 Renk Boya Seti 30 ml Damlalıklı Şişe

51,50TL

Karin Ebru Boya Seti 6 adet ana renkten oluşur. Damlalıklı şişesi sayesinde şişeden direk ebru teknesine boya damlatılabilir...

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 201 Sarı

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 201 SarıÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde u..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 202 Turuncu

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 202 TuruncuÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerd..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 204 Koyu Sarı

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 204 Koyu SarıÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeyle..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 301 Kırmızı

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 301 KırmızıÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerd..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 302 Mor

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 302 MorÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde uy..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 303 Bordo

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 303 BordoÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde ..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 403 Turkuaz

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 403 TurkuazÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerd..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 404 Lacivert

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 404 LacivertÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeyler..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 503 Yeşil

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 503 YeşilÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde ..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 504 Çimen Yeşili

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 504 Çimen YeşiliÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüze..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 603 Kahve

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 603 KahveÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde ..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 701 Siyah

7,80TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 701 SiyahÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerde ..

Hızlı gözat

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 809 Magenta

6,90TL

Karin Kolay Ebru Boyası 30 ml 809 MagentaÜst düzey kalite pigmentlerden üretilmiştir. Yüksek ışık dayanıklılığına sahiptir.Farklı boyalar karıştırılabilir ve birbirlerinin içinde eşit şekilde dağılır. Sararma ve bozulma yapmaz.Canlı, parlak ve kalıcı renklere sahiptir.Plastik şişe içinde 30 ml olarak bulunur.Kağıt, kumaş, seramik ve ahşap yüzeylerd..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)