Çatlatma Mediumları

Çatlatma Mediumları

Hızlı gözat

Cadence Crackle Glaze (Ara Çatlatma) 70 ml

7,08 TL

Cadence Crackle Glaze (Ara Çatlatma) 70 ml70 mlAra çatlatma70 mlAra çatlatmaAhşap,mdf,ham seramik, polyester,taş,metal ve benzeri yüzeylerde çatlatma tekniklerinde kullanılan su bazlı özel bir yardımcı malzemedir.İlk kat boya sürülür.Kuruduktan sonra çatlatma medium sürülüp kurumaya bırakılır (en iyi sonuç için 2-4 saat bekletin). Daha sonra zıt re..

Hızlı gözat

Cadence Crackle Glaze 120 ml

10,62 TL

Cadence Crackle Glaze 120 ml120 ml120 mlAra çatlatmaAhşap,mdf,ham seramik, polyester,taş,metal ve benzeri yüzeylerde çatlatma tekniklerinde kullanılan su bazlı özel bir yardımcı malzemedir.İlk kat boya sürülür.Kuruduktan sonra çatlatma medium sürülüp kurumaya bırakılır (en iyi sonuç için 2-4 saat bekletin). Daha sonra zıt renk akrilik boya su ile i..

Hızlı gözat

Cadence Mozaik Çatlatma (İkili) 70 ml

13,73 TL

Cadence Mozaik Çatlatma (İkili) 70 ml70+70 ml70+70 mlİki aşamalı su bazlı mozaik çatlak görünümü veren yardımcı malzemedir.Akrilik boya veya resim çatlatma tekniklerinde kullanılır.öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür.Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür.Kuruma başladıkça çatlaklar oluşmaya başlar.Hava sıcaklığına bağlı olarak çatlakların oluşumu..

Hızlı gözat

Cadence Resim Çatlatma (ikili) 70 ml

11,15 TL

Cadence Resim Çatlatma (ikili) 70 ml70 ml70 mlİki aşamalı su bazlı çatlatma verniğidir.Akrilik boya veya resim çatlatma tekniklerinde kullanılır.öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür.Kuruduktan sonra Step 2 sürülür (ince çatlaklar için Step 2 önce sürülür).Kurumaya başladıkça çatlaklar oluşmaya başlar.Bu tip çatlatmada hava sıcaklığı önemli rol oynar..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)