Cadence Crocodile Renkli Çatlatma

Cadence Crocodile Renkli Çatlatma

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Altın

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Altın70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurum..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Beyaz

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Beyaz70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurum..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Bordo

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Bordo70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurum..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Burgendy

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Burgendy70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal ku..

Hızlı gözat

crocodile Renkli çatlatma jade yeşili

14,16 TL

crocodile Renkli çatlatma jade yeşili70 mlRenkli çatlatma70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 s..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Kahverengi

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Kahverengi70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal ..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Kırmızı

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Kırmızı70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kur..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Krem

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Krem70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kuruma..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Lacivert

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Lacivert70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurumay..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Metalik Gümüş

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Metalik Gümüş70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğ..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Mor

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Mor70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurumay..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Oksit Sarı

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Oksit Sarı70 ml70 ml 2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Pembe

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Pembe70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurum..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Sarı

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Sarı70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kuruma..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Siyah

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Siyah70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kurum..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Turkuaz

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Turkuaz70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kur..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Turuncu

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Turuncu70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal kur..

Hızlı gözat

Crocodile Renkli Çatlatma Yağ Yeşili

14,16 TL

Crocodile Renkli Çatlatma Yağ Yeşili70 ml70 ml2 aşamalı su bazlı crocodile (timsah derisi) görüntüsü veren yardımcı malzemedir.Her türlü yüzeyde (cam,seramik,mdf,ahşap,metal,taş vb.) kullanılabilir.Kullanmadan önce çalkalayınız.Öncelikle Step 1 tüm yüzeye sürülür (geniş çatlaklar için 2 kat sürülür).Tamamen kuruduktan sonra Step 2 sürülür ve doğal ..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)