Cernit Metalik Model Hamuru

Cernit Metalik Model Hamuru

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Amber 721

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Amber 721 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğin..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Agate 994

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Agate 994Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğin..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Basalt 988

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Basalt 988Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiği..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Quatrz 976

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Quatrz 976Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiği..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Sienna 972

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Mimari Renkler Sienna 972Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiği..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Antique Gold 055

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Antique Gold 055 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriği..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Black 100

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Black 100 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ı..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Blue 200

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Blue 200 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ıs..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Bronze 058

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Bronze 058 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Brovn 800

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Brovn 800 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ı..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Carmine Red 420

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Carmine Red 420 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğin..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Copper 057

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Copper 057 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Flesh 425

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Flesh 425 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ı..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Fuchsia 922

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Fuchsia 922 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Gold 050

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Gold 050 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ıs..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Green 600

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Green 600 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ı..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Light Green 611

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Light Green 611 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğin..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Navy Blue 246

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Navy Blue 246 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğinde..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Silver 080

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Silver 080 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Verdigris 619

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Verdigris 619 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğinde..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Violet 900

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Violet 900 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru White 010

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru White 010 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ı..

Hızlı gözat

Cernit Metalik Model Hamuru Yellow 700

10,74 TL

Cernit Metalik Model Hamuru Yellow 700 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğinde, içeriğindeki ..

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)