Cernit Fırınlanabilir Fosforlu Model Hamuru

Cernit Fırınlanabilir Fosforlu Model Hamuru

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Amber 721

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Amber 721 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğin..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Emarald 620

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Emarald 620 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildiğ..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Night Glow 024

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Night Glow 024 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişiril..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Ruby Red 474

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Ruby Red 474 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildi..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Sapphire 275

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Sapphire 275 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk pişirildi..

Hızlı gözat

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Translucent White 005

10,74 TL

Cernit Fırınlanabilir Model Hamuru Fosforlu Translucent White 005 Türkiyede son on yıldır kullanılan ve el sanatlarıyla uğraşanların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan polimer kil, kullanım alanlarının sınırsızlığıyla ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir malzeme olarak dikkat çeker. Yapılan çalışma, ev fırınlarında 130 derecede 30 dk ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)