Lyra Art Pen Keçeli Kallem

Lyra Art Pen Keçeli Kallem

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 006 Light Crome

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 006 Light CromeFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 007 Lemon

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 007 LemonFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme özell..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 009 Orange Yellow

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 009 Orange YellowFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabil..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 013 Light Orange

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 013 Light OrangeFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilm..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 017 Vermilion

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 017 VermilionFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme ö..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 018 Scarlet Lake

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 018 Scarlet LakeFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilm..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 026 Dark Carmine

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 026 Dark CarmineFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilm..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 028 Rose Madder Lake

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 028 Rose Madder LakeFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırıla..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 029 Pink Madder Lake

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 029 Pink Madder LakeFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırıla..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 030 Dark Flesh

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 030 Dark FleshFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme ..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 037 Blue Violet

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 037 Blue VioletFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 046 Sky Blue

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 046 Sky BlueFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme öz..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 047 Light Blue

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 047 Light BlueFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme ..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 048 True Blue

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 048 True BlueFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırılabilme ö..

Hızlı gözat

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 050 Ultramarine Blue

2,34 TL

Lyra Profesyonel Sulandırılabilir Keçeli Kalem 050 Ultramarine BlueFiber uçlu, yüksek kaliteli sanat kalemi. 50 farklı renk seçeneği. Renklendirmek, sanatsal çizimler yapmak ve teknik taslaklar için oldukça ideal. Ekstra dayanıklı fiber ucuyla daima düzgün, temiz ve hassas çizim olanağı sağlar. Temiz ve parlak su bazlı mürekkep. Sulandırıla..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)