Kuruboyalar Ve Sulandırılabilir Kuruboyalar

Kuruboyalar Ve Sulandırılabilir Kuruboyalar

Hızlı gözat

Dervent Studio Kuruboya Kalemi 24'lü

108,00 TL

Dervent Studio Kuruboya Kalemi 24'lü72 rekli kuruboya kalemi. Altıgen gövde ve ince uç (3,4mm)      Artist kalem serisindeki doku ve karışım özelliğine ek olarak daha sert ve daha net çizim yapmanız gerekiyorsa Studio serisini seçmelisiniz. Detaylı illüstrasyon, botanik çalışmaları, mimari ve grafik çizimler için tavsiye edilmekte..

Hızlı gözat

Dervent Studio Kuruboya Kalemi 72'li

329,40 TL

Dervent Studio Kuruboya Kalemi 72'li72 rekli kuruboya kalemi. Altıgen gövde ve ince uç (3,4mm)      Artist kalem serisindeki doku ve karışım özelliğine ek olarak daha sert ve daha net çizim yapmanız gerekiyorsa Studio serisini seçmelisiniz. Detaylı illüstrasyon, botanik çalışmaları, mimari ve grafik çizimler için tavsiye edilmekte..

Hızlı gözat

Dervent Sulu Boya Kalemi 72'li Set

409,37 TL

Dervent Sulu Boya Kalemi 72'li Set         72 Canlı renk. Suda çözünürlük. Kuru olarak kullanılan boya sulandırıldığa zaman zarif ve narin tonlar elde edilir. Yumuşak dokusu sayesinde renklerin karışımı ve kağıda aktarımı kolaydır.           Derwent sulu boya kalemlerinin formülasyonu değiştirilerek içi yumuşatıldı. Buda boyanın daha kolay çözülmes..

Hızlı gözat

Derwent Academy 12'li Kuru Boya Teneke Kutu

36,72 TL

Derwent Academy 12'li Kuru Boya Teneke Kutu..

Hızlı gözat

Derwent Academy 12'li Sulandırılabilir Kuru Boya Karton Kutu

36,72 TL

Derwent Academy 12'li Sulandırılabilir Kuru Boya Karton Kutu36 renk, sulandırılabilir, 6.9 mm altıgen gövde,2.9mm iç min çapı mevcuttur.  Kuruboya gibi çalıştıktan sonra ıslak fırça ile çalışmanızı suluboya haline dönüştürebilirsiniz...

Hızlı gözat

Derwent Academy 12'li Sululandırılabilir Kuru Boya Teneke Kutu

36,72 TL

Derwent Academy 12'li Sululandırılabilir Kuru Boya Teneke Kutu36 renk, sulandırılabilir, 6.9 mm altıgen gövde,2.9mm iç min çapı mevcuttur.  Kuruboya gibi çalıştıktan sonra ıslak fırça ile çalışmanızı suluboya haline dönüştürebilirsiniz...

Hızlı gözat

Derwent Academy 24'lü Kuru Boya Karton Kutu

45,36 TL

Derwent Academy 24'lü Kuru Boya Karton KutuSulandırılabilir,Karto kutu24 renkDW2300091..

Hızlı gözat

Derwent Academy 24'lü Kuru Boya Teneke Kutu

73,44 TL

Derwent Academy 24'lü Kuru Boya Teneke Kutu..

Hızlı gözat

Derwent Academy 24'lü Sulandırılabilir Kuru Boya Karton Kutu

48,73 TL

Derwent Academy 24'lü Sulandırılabilir Kuru Boya Karton Kutu24 renk, sulandırılabilir, 6.9 mm altıgen gövde,2.9mm iç min çapı mevcuttur. Kuruboya gibi çalıştıktan sonra ıslak fırça ile çalışmanızı suluboya haline dönüştürebilirsiniz. DW2300091..

Hızlı gözat

Derwent Academy 24'lü Sululandırılabilir Kuru Boya Teneke Kutu

73,44 TL

Derwent Academy 24'lü Sululandırılabilir Kuru Boya Teneke Kutu36 renk, sulandırılabilir, 6.9 mm altıgen gövde,2.9mm iç min çapı mevcuttur.  Kuruboya gibi çalıştıktan sonra ıslak fırça ile çalışmanızı suluboya haline dönüştürebilirsiniz...

Hızlı gözat

Derwent Artist Kuru Boya Kalemi 24'lü

136,46 TL

Derwent Artist Kuru Boya Kalemi 24'lü    120 renk mevcuttur. Yuvarlak gövde ve kalın uç. Geniş vuruşlar ve etkileyici çizimler için mükemmeldir.     Bu kalem, Derwent´in 1930´larda imal ettiği ilk kalem gurubudur. özelliği, kalem içinin hafif mumlu yapısındadır. Buda katmanlaştırma ve karıştırma özelliği sağlar. Daha keskin, daha net çizimler..

Hızlı gözat

Derwent Artist Kuru Boya Kalemi 72'li

329,40 TL

Derwent Artist Kuru Boya Kalemi 72'li   120 renk mevcuttur. Yuvarlak gövde ve kalın uç. Geniş vuruşlar ve etkileyici çizimler için mükemmeldir.   Bu kalem, Derwent´in 1930´larda imal ettiği ilk kalem gurubudur. Özelliği, kalem içinin hafif mumlu yapısındadır. Buda katmanlaştırma ve karıştırma özelliği sağlar. Daha keskin, da..

Hızlı gözat

Derwent Coloursoft Kuruboya Kalemi 12'li Teneke Kutu

58,32 TL

Derwent Coloursoft Kuruboya Kalemi 12'li Teneke Kutu72 parlak renkli kuruboya kalemi. Yumuşak ve mumlu doku. Harmanlama ve karıştırma için ideal.Not: Dünyanın en yumuşak uçlu kuruboyalarındandır. İngiltere´nin en yumuşak uçlu kuruboyasıdır. Süet yumuşaklığındaki bu kalem serisi muhteşem yoğunluğundaki pigmentastonu ile renklerin birbirine kay..

Hızlı gözat

Derwent Coloursoft Kuruboya Kalemi 24'lü Teneke Kutu

113,40 TL

Derwent Coloursoft Kuruboya Kalemi 24'lü Teneke Kutu72 parlak renkli kuruboya kalemi. Yumuşak ve mumlu doku. Harmanlama ve karıştırma için ideal.Not: Dünyanın en yumuşak uçlu kuruboyalarındandır. İngiltere´nin en yumuşak uçlu kuruboyasıdır. Süet yumuşaklığındaki bu kalem serisi muhteşem yoğunluğundaki pigmentastonu ile renklerin birbirine kay..

Hızlı gözat

Derwent Coloursoft Kuruboya Kalemi 72'li Teneke Kutu

344,52 TL

Derwent Coloursoft Kuruboya Kalemi 72'li Teneke Kutu72 parlak renkli kuruboya kalemi. Yumuşak ve mumlu doku. Harmanlama ve karıştırma için ideal.Not: Dünyanın en yumuşak uçlu kuruboyalarındandır. İngiltere´nin en yumuşak uçlu kuruboyasıdır. Süet yumuşaklığındaki bu kalem serisi muhteşem yoğunluğundaki pigmentastonu ile renklerin birbirine kay..

Hızlı gözat

Derwent Inktense Pencils 12'li

64,80 TL

Derwent Inktense Pencils 12'li      72 Farklı renk- Suda çözünürlük- Renk kuruduktan sonra sabit ve kalıcıdır- Kuru olan boya sulandırıldığında mürekkep etkisi ortaya çıkar- Pamuklu ve ipek gibi kumaşlar üzerine çizilebilir ve boyanabilir. Not:    Aquarel (kuru-sulu) çalışmalarda boya kuruduktan sonra, su ile tekrar..

Hızlı gözat

Derwent Inktense Pencils 24'lü

125,28 TL

Derwent Inktense Pencils 24'lü  72 Farklı renk- Suda çözünürlük- Renk kuruduktan sonra sabit ve kalıcıdır- Kuru olan boya sulandırıldığında mürekkep etkisi ortaya çıkar- Pamuklu ve ipek gibi kumaşlar üzerine çizilebilir ve boyanabilir. Not:    Aquarel (kuru-sulu) çalışmalarda boya kuruduktan sonra, su ile tekrar sulandırılabili..

Hızlı gözat

Derwent Inktense Pencils 72'li

361,93 TL

Derwent Inktense Pencils 72'li  72 Farklı renk- Suda çözünürlük- Renk kuruduktan sonra sabit ve kalıcıdır- Kuru olan boya sulandırıldığında mürekkep etkisi ortaya çıkar- Pamuklu ve ipek gibi kumaşlar üzerine çizilebilir ve boyanabilir.  Not:     Aquarel (kuru-sulu) çalışmalarda boya kuruduktan sonra, su ile tekrar sulandırılabilir. Ancak inktense k..

Hızlı gözat

Derwent Metalik Kalemler 12'li Teneke Kutu

62,54 TL

Derwent Metalik Kalemler 12'li Teneke Kutu 12 ışıltılı renk. Suda çözünürlük. En iyi etkiyi koyu zeminlerde yaratır (tercihen siyah) Çizimlerinize parlaklık ve ışıltılı vurgular eklemek için ideal. Kuru sulu özelliği vardır. Kuru boya gibi kullanıldıktan sonra fırça ile sulandırılabilir...

Hızlı gözat

Derwent Sulu Boya Kalemi 12'li Set

71,01 TL

Derwent Sulu Boya Kalemi 12'li Set           72 Canlı renk. Suda çözünürlük. Kuru olarak kullanılan boya sulandırıldığa zaman zarif ve narin tonlar elde edilir. Yumuşak dokusu sayesinde renklerin karışımı ve kağıda aktarımı kolaydır.            Derwent sulu boya kalemlerinin formülasyonu değiştirilerek içi yumuşatıldı. Buda boyanın daha kolay çözül..

Hızlı gözat

Derwent Sulu Boya Kalemi 24'lü Set

135,06 TL

Derwent Sulu Boya Kalemi 24'lü Set         72 Canlı renk. Suda çözünürlük. Kuru olarak kullanılan boya sulandırıldığa zaman zarif ve narin tonlar elde edilir. Yumuşak dokusu sayesinde renklerin karışımı ve kağıda aktarımı kolaydır.           Derwent sulu boya kalemlerinin formülasyonu değiştirilerek içi yumuşatıldı. Buda boyanın daha kolay çözülmes..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Mondeluz 12'li Aquarel Kalem Seti

52,00 TL

Koh-i Noor Mondeluz 12'li Aquarel Kalem SetiProfesyonel aquarel kuruboya kalemi12´liCanlı pigment boyalardan üretilmiş olup, yumuşak ucu sayesinde rahat boyama imkanı sağlar.Boyadıktan sonra üzerinden hafif ıslak fırça ile geçildikten sonra suluboya efekti verir...

Hızlı gözat

Koh-i Noor Mondeluz 24'lü Aquarell Kalem Seti

112,01 TL

Koh-i Noor Mondeluz 24'lü Aquarell Kalem SetiProfesyonel aquarel kuruboya kalemi 24'lü Canlı pigment boyalardan üretilmiş olup, yumuşak ucu sayesinde rahat boyama imkanı sağlar.Boyadıktan sonra üzerinden hafif ıslak fırça ile geçildikten sonra suluboya efekti verir...

Hızlı gözat

Lyra 10'lu Noktalı Kuruboya Seti

61,36 TL

Lyra 10'lu Noktalı Kuruboya SetiBalangçtan itibaren doru tutu. 10 mm çapl ergonomik ve üçgen gövdeli. Hiçbir yapay ve ek malzeme içermeyen, doal tutu alan.Optimum yazm tutuu için ba parmak, iaret parma ve orta parman kaymasn engelleyen koruma, kalem açmann ardndan bile.Krlmaya kar ekstra korumal, 4.25 mm çapnda youn renkl..

Hızlı gözat

Lyra 5'li Noktalı Kuruboya Seti

31,86 TL

Lyra 5'li Noktalı Kuruboya SetiBalangçtan itibaren doru tutu. 10 mm çapl ergonomik ve üçgen gövdeli. Hiçbir yapay ve ek malzeme içermeyen, doal tutu alan.Optimum yazm tutuu için ba parmak, iaret parma ve orta parman kaymasn engelleyen koruma, kalem açmann ardndan bile.Krlmaya kar ekstra korumal, 4.25 mm çapnda youn renkli..

Hızlı gözat

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 12'li Metal Kutu

46,44 TL

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 12'li Metal KutuRembrant Akuarel boya setleri, kullanılan yüksek kalite pigmentleri sayesinde, en iyi akuarel boya setleri arasındadır. Canlı ve yumuşak renkler sizinde beğeninizi kazanacaktır...

Hızlı gözat

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 24'li Metal Kutu

91,80 TL

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 24'li Metal KutuRembrant Akuarel boya setleri, kullanılan yüksek kalite pigmentleri sayesinde, en iyi akuarel boya setleri arasındadır. Canlı ve yumuşak renkler sizinde beğeninizi kazanacaktır...

Hızlı gözat

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 36'lı Metal Kutu

124,20 TL

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 36'lı Metal KutuRembrant Akuarel boya setleri, kullanılan yüksek kalite pigmentleri sayesinde, en iyi akuarel boya setleri arasındadır. Canlı ve yumuşak renkler sizinde beğeninizi kazanacaktır...

Hızlı gözat

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 72'li Metal Kutu

226,80 TL

Lyra Rembrandt Aquarel Kalem Setleri 72'li Metal KutuRembrant Akuarel boya setleri, kullanılan yüksek kalite pigmentleri sayesinde, en iyi akuarel boya setleri arasındadır. Canlı ve yumuşak renkler sizinde beğeninizi kazanacaktır...

Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)