Karakalem Setleri

Karakalem Setleri

Hızlı gözat

3lü Kağıt Kalem Dağıtıcı

5,31 TL

3lü Kağıt Kalem Dağıtıcı..

Hızlı gözat

Derwent 132'lik Kalem Çantası

125,32 TL

Derwent 132'lik Kalem ÇantasıDerwent Kalem çantası. Artık bütün kalemlerinizi bir arada taşıyabileceksiniz. 132 normal kalınlıkta kalem taşıyabilir. Omuzunuza asabilir ve tutma yeri ile elinizde bir çanta gibi taşıyabilirsiniz. Derwent işçiliği, çantanın ayrıntılarına kalite olarak yansımıştır. Markör çantası, kalem kutusu bir çok müşterimiz tarafı..

Hızlı gözat

Derwent Academy Eskiz Kalemleri 12'li Teneke Kutu

37,76 TL

Derwent Academy Eskiz Kalemleri 12'li Teneke Kutu..

Hızlı gözat

Derwent Academy Eskiz Kalemleri 6'lı Teneke Kutu

20,06 TL

Derwent Academy Eskiz Kalemleri 6'lı Teneke KutuDerwent Academy 6´lı dereceli kalem seti..

Hızlı gözat

Derwent Dereceli Kalem 24'lü Set

92,04 TL

Derwent Dereceli Kalem 24'lü Set 9H dan 9B ye kadar 20 derece. Çizim ve ezkiz çalışmaları için mükemmel seçim. Yumuşak ve kuyu 9B den, sert ve tok 9 H a kadar derece içerir...

Hızlı gözat

Derwent Dereceli Kalem 4 Graphic Medium

18,88 TL

Derwent Dereceli Kalem 4 Graphic Medium 9H dan 9B ye kadar 20 derece. Çizim ve ezkiz çalışmaları için mükemmel seçim. Yumuşak ve kuyu 9B den, sert ve tok 9 H a kadar derece içerir...

Hızlı gözat

Derwent Drawing Yağlı Çizim Kalemi 6'lı Set

43,66 TL

Derwent Drawing Yağlı Çizim Kalemi 6'lı Set24 naturel ve sepya tonlar. Kremsi,kuru, renkli kalemler.Harmanlama ve karıştırma için uygun, kürk, tüy ve deniz çizimleri için ideal, yumuşak ve zarif renkler. Doğal ve sepya tonlarda imal edilen bu kalem, krem dokulu, son derece yumuşak, süet etkili bir formülasyon içermektedir. Dopal yaşam çizimlerin..

Hızlı gözat

Derwent Eskiz Kalemleri 6'lı Set

37,76 TL

Derwent Eskiz Kalemleri 6'lı Set     2h, 2b, 4b, den oluşan üç farklı dereceli, kalın uçlu grafik kalemleri. Serbest stil eskiz ve kalın katlı çizimler için harika bir seçim. Uçları inceltilerek en ince detayları çizebilme olanağı.      Kalın hatlarla, özgürce, hızlı ve etkin çizim yapmak için eskiz kalemlerimiz ide..

Hızlı gözat

Derwent Füzen Kalem 6'lı Teneke Kutu

37,76 TL

Derwent Füzen Kalem 6'lı Teneke Kutu        3 derece, açık, orta, koyu. Tebeşirimsi bir yapıya sahiptir. Ahşap kaplı olduğundan eli kirletmez. Parmak veya kalem yayıcı ile kolayca renkleri harmanlama.portre çalışmaları için mükemmel seçim...

Hızlı gözat

Derwent Graphic Dereceli Kalem Seti Hard (Technical) 12'li

62,54 TL

Derwent Graphic Dereceli Kalem Seti Hard (Technical) 12'liDaha çok teknik çizimler için tercih edilir. Set içindekiler : 9H-8H-7H-6H-5H-4H-3H-2H-H-F-HB-B Metal kutulu..

Hızlı gözat

Derwent Graphic Dereceli Kalem Seti Soft (Sketching) 12li

49,56 TL

Derwent Graphic Dereceli Kalem Seti Soft (Sketching) 12liPürüzsüz profesyonel uygulama için ince dokulu grafit çubuk. Çevreye kimyasal bir atık olmaması için kalemin gövdesi su bazlı boya sistemi kullanılarak şık mat siyah renge boyanmış ve bu şekilde sunulmaktadır. Kalemin üzerinde ürün kolay ayırtedilebilsin diye kendine özgü turuncu bir çizgi il..

Hızlı gözat

Derwent Kuru-Sulu Eskiz Kalemi

37,76 TL

Derwent Kuru-Sulu Eskiz Kalemi..

Hızlı gözat

Derwent Kuru-Sulu Grafit Kalemleri

35,40 TL

Derwent Kuru-Sulu Grafit KalemleriSulandırılabilir 4´lü Grafit Kalemleri..

Hızlı gözat

Derwent Onyx Kalemleri 4'lü Set

27,57 TL

Derwent Onyx Kalemleri 4'lü Set        Koyu ve orta sert olarak iki renk tonu vardır. 9B den daha koyu, simsiyah renk veren grafit kalemidir. çizimlerde tonlama verme ve yoğun gölgeler için ideal bir kalemdir.         Koyu çalışmalar için kalemi daha fazla bastırın. Onyx çıkana kadar siyah renk daha koyu elde edilemezdi. ..

Hızlı gözat

Derwent Renkli Füzen 24'lü Set

129,80 TL

Derwent Renkli Füzen 24'lü Set21 renk tonu ve ek olarak, açık, orta, koyu tonları mevcuttur.Doğal olarak suda çözünürlük, tozlu tebeşirimsi doku, siyah ve beyaz çizimlere renk katmak için ideal.Dünyada bir ilk! renkli füzen kalem çalışmalarınıza doğal bir renklilik katmak için tasarlanmıştır. Doğal yapısı gereği sulandırma özlelliğine sahiptir.DW23..

Hızlı gözat

Derwent Renkli GraphiTint Kalemleri 12'li Set

70,80 TL

Derwent Renkli GraphiTint Kalemleri 12'li Set 24 zengin renk. suda çözünürlük. Kuru kullanıldığında ince gölgeler. su ile inceldiğinde parlak ve canlı renkler elde edilir...

Hızlı gözat

Derwent Renkli GraphiTint Kalemleri 24'lü Set

123,90 TL

Derwent Renkli GraphiTint Kalemleri 24'lü Set 24 zengin renk. suda çözünürlük. Kuru kullanıldığında ince gölgeler. su ile inceldiğinde parlak ve canlı renkler elde edilir...

Hızlı gözat

Derwvent Renkli Füzen Kalemler 12'li Set

67,26 TL

Derwvent Renkli Füzen Kalemler 12'li Set12 renk tonuna sahiptir.Tozlu tebeşirimsi doku, siyah ve beyaz çizimlere renk katmak için idealdir.Dünyada bir ilk! renkli füzen kalem çalışmalarınıza doğal bir renklilik katmak için tasarlanmıştır. Doğal yapısı gereği sulandırma özelliğine sahiptir.ÂÂ..

Hızlı gözat

Faber - Castell 9000 Art Set 8B-2H

64,90 TL

Faber - Castell 9000 Art Set 8B-2HMetal kutuluCastell 9000 kalemlerinin 12 farklı sertlik derecesinini bir arada bulunduğu,sanat ve grafik alanında yapılan çalışmalarda kullanılabilir settir.Metal kutuluİçerdiği kalemler : 8B, 7B, 6B, 5B, 4B, 3B, 2B, B, HB, F, H, 2H..

Hızlı gözat

Gioconda Art Set 8899 Metal Kutu

160,01 TL

Gioconda Art Set 8899 Metal KutuGioconda Kara Kalem Seti.  11 adet blok füzen çeşitler ,     Sanguin, kahve ve siyah kalem füzen çeşitleri, renk dağıtıcı, hamur silgi'den oluşan 24 parça set..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Ahşapsız 12li Renkli füzen Takımı

60,00 TL

Koh-i Noor Ahşapsız 12li Renkli füzen TakımıProgresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender kalemi ile ren..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Ahşapsız 24'lü Renkli Füzen Takımı 8758

110,67 TL

Koh-i Noor Ahşapsız 24'lü Renkli Füzen Takımı 8758Progresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender kalemi i..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Ahşapsız 6'lı Renkli Füzen Takımı

32,00 TL

Koh-i Noor Ahşapsız 6'lı Renkli Füzen TakımıProgresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender kalemi ile ren..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Büyük Boy KaraKalem Seti 8891

191,16 TL

Koh-i Noor Büyük Boy KaraKalem Seti 8891Beyaz, sangin, sepya kalemFüzen kalemHamur silgi Dağıtma kalemiToz pastelGrafit çubuk içeren büyük boy set...

Hızlı gözat

Koh-i Noor Progresso Aquarell Füzen Kalem Seti 24'lü

132,01 TL

Koh-i Noor Progresso Aquarell Füzen Kalem Seti 24'lüProgresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender kalemi..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Progresso Aquarell Füzen Kalem Seti 48'li

258,68 TL

Koh-i Noor Progresso Aquarell Füzen Kalem Seti 48'liProgresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender kalemi..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Progresso Aquarell Renkli Füzen Kalem Seti 12'li

65,34 TL

Koh-i Noor Progresso Aquarell Renkli Füzen Kalem Seti 12'liProgresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender..

Hızlı gözat

Lyra Rembrandt Dereceli Kalem Seti, Metal Kutu 12'li

44,84 TL

Lyra Rembrandt Dereceli Kalem Seti, Metal Kutu 12'li12'li Rembrandt dereceli Kalem Seti. Metal Kutu. Alman malı..

Hızlı gözat

Polycolor Art Set 3896

206,68 TL

Polycolor Art Set 3896Karakalemi mi daha çok seviyorsunuz yoksa Renkli çalışmayı mı? Her ikisini de severim diyenlerin alabileceği, çok farklı bir set. Renkli 3mm füzen yedeklerini, setin içinden çıkan 3 ad kaleme takarak resminizin zevkini çıkarın. 26'lı 3mm Renkli Füzen Yedeği, 3 Ad , 3mm Basmalı Kalem, Zımpara, 2 ad Füzen..

Hızlı gözat

Toison D'or Koh-i Noor Profesyonel Dereceli Kalem Seti 8B-2H

52,48 TL

Toison D'or Koh-i Noor Profesyonel Dereceli Kalem Seti 8B-2H8B-2H aralığında1790 yılından beri kalem üreten Kohi Noor firmasının yüksek kaliteli kalemlerini eskiz çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.1912 PL..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)