Füzen, Sangin, Sepya, Beyaz

Füzen, Sangin, Sepya, Beyaz

Hızlı gözat

Conte Doğal Füzen

30,98 TL

Conte Doğal FüzenDoğal füzenPaket içerisinde 15cmX4mm boyutlarında 5 adet füzen bulunmaktadır...

Hızlı gözat

Conteaparis Sanguin (Sangin)

4,56 TL

Conteaparis Sanguin (Sangin)SanginYuvarlak şekillidir.Hafif kullanımı ile şeffaf kağıt gridlerini gösterir, Bastırdıkça çizgilerin opaklığı artar.Diğer Conte ürünlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.- Uzunluk 176.5 mm - Kalem çapı 8.5 mm - Kurşun çapı 5 mm..

Hızlı gözat

Conteaparis Sephia (Sepya)

4,56 TL

Conteaparis Sephia (Sepya)SepyaYuvarlak şekillidir.Contenin "Sepia" rengi Kısıl toprağın yeniden işlenmesi ile üretilir. Bu kalemle kolayca gölge verebilirsiniz. Açılmış ucu ile ayrıntıları ve bitirme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Oldukça farklı kontrast değerleri elde etmenizi sağlar ve son derece opaktır.Sanguine, Beyaz, Charcoal or diğe..

Hızlı gözat

Conteaparis White (Beyaz)

4,56 TL

Conteaparis White (Beyaz)BeyazYuvarlak şekillidir.Temiz bir çizgisi vardır. Transparan bir yüzey oluşturur.Kontrast oluşturmak ve renklerin yumuşaklığını arttırmak için kullanılır. Koyu renkli kağıtlar üzerinde tek başına da kullanılabilir.- Uzunluk 176.5 mm - Kalem çapı 8.5 mm - Kurşun çapı 4 mm..

Hızlı gözat

Derwent Renkli Füzen Kalem 12'li Teneke Kutu

60,48 TL

Derwent Renkli Füzen Kalem 12'li Teneke Kutu            24 Canlı renk. Suda çözünürlük. Kuru olan boya sulandırıldığı zaman zarif ve narin tonlar elde edilir. Geniş alanları boyamak için çubuğun etrafındaki kağıdı sökün. Birim fiyatı pahalı gibi duran bu gözde kalem. sulu boya kalemine göre 7 kat daha fazla boya ..

Hızlı gözat

Derwent Renkli Füzen Kalem 24'lü Teneke Kutu

118,80 TL

Derwent Renkli Füzen Kalem 24'lü Teneke Kutu      24 Canlı renk. Suda çözünürlük. Kuru olan boya sulandırıldığı zaman zarif ve narin tonlar elde edilir. Geniş alanları boyamak için çubuğun etrafındaki kağıdı sökün. Birim fiyatı pahalı gibi duran bu gözde kalem. sulu boya kalemine göre 7 kat daha fazla boya ihtiva eder. dolayısı il..

Hızlı gözat

Doğal Füzen

4,07 TL

Doğal FüzenKömür FüzenAdet fiyatıdır...

Hızlı gözat

Faber Castell Beyaz Renk Asetat Kalemi

3,76 TL

Faber Castell Beyaz Renk Asetat KalemiFaber Castell Beyaz Renk Asetat Kalemi.  çoğu yüzeye yazabilme özelliği..

Hızlı gözat

Faber Castell Pitt Sangin

4,85 TL

Faber Castell Pitt Sangin..

Hızlı gözat

Faber Castell Pitt Sepya

4,85 TL

Faber Castell Pitt Sepya..

Hızlı gözat

Gioconda Red Chalk Sanguin Kalem

59,34 TL

Gioconda Red Chalk Sanguin KalemGioconda Red Chalk Sanguin ile , Sanguin tonunu yumuşak, rahat sürülebilir bir şekilde elde edebilirsiniz...

Hızlı gözat

Gioconda Sepia Light Kalem

59,34 TL

Gioconda Sepia Light KalemSepia tonunda Füzen Kalem. Karakalem çalışmalarınızda doğal kahverengi tonu kullanmak için...

Hızlı gözat

Gioconda White Chalk, Beyaz Renk kömür Kalem

59,34 TL

Gioconda White Chalk, Beyaz Renk kömür KalemGioconda Beyaz renk kömür kalem. ..

Hızlı gözat

Grafit Tozu Koh-i Noor

250,81 TL

Grafit Tozu Koh-i NoorGrafit tozu ile; Karakalem çalışmalarınızda geniş alan dağılma efekti verebilir ve koyuluk derecelerini ayarlayabilirsiniz. Toz şeklinde füzen İnce toz dökme ucu 80ml..

Hızlı gözat

Koh-i Noor Ahşapsız 12li Renkli füzen Takımı

60,00 TL

Koh-i Noor Ahşapsız 12li Renkli füzen TakımıProgresso füzen kalemlerini hem kara kalem hem de renkli çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. çok güzel keskin hatlar çizip, ayrıca homojen dolulukta iç boyama yapabilirsiniz. Kalem tamamen boyadan üretilmiş olup, dışı elde iz bırakmaması için cilalanmıştır. Pamuk kalem ve blender kalemi ile ren..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)